Specjalizujemy się w dekoracjach weselnych i ślubnych.

Każdy projekt to dla nas wyzwanie do którego podchodzimy indywidualnie, zależnie od wymagań i okoliczności.
Doradzamy, wysłuchujemy oczekiwań i dopiero opracowujemy projekt bo:
" Prawdziwa sztuka to taka, która powstaje dzięki potrzebie tworzenia"

9 wrz 2013

Krem a'la Cream

"Dworek Leśny"

Osiek Wielki


Bardzo często przy doborze dekoracji do sali pojawia się dylemat kolorystyczny . Trudno jest pogodzić preferencje do ulubionego koloru Nowożeńców do istniejącego wystroju sali. Problem mamy wtedy kiedy sala jest kolorowa lub ciemna, wówczas idealnym rozwiązaniem jest dekoracja w kolorze kremu i bieli. 
Osiągamy wtedy elegancką i optycznie powiększającą salę dekorację.


 Jak przy większości naszych realizacji nie mogło i tu zabraknąć kryształowych girland, luster i czystego szkła... Nie zapomnieliśmy o ożywiających akcentach i w kompozycjach kwiatowych dodaliśmy odrobinę łososia.


 Bardzo praktycznym rozwiązaniem jest zastosowanie serwet flizelinowych . Jest to złoty środek na oczekiwania i możliwości finansowe. Tańsze od serwet lnianych i zdecydowanie bardziej eleganckie i praktyczniejszy niż serwety papierowe.
Dają duże możliwości ich ułożenia a co najważniejsze nie rozmaczają się i nie rwą po pierwszym użyciu.
 Przy dużych weselach bardzo dobrze sprawdza się tablica gości z rozkładem miejsc. Podczas oczekiwania gości do złożenia nowożeńcom życzeń - jest idealny moment aby zapoznań się z takim planem i bez trudu odnaleźć swoje miejsce na sali, które dodatkowo wskazuje jeszcze winietka przy nakryciu. Kolejnym ułatwieniem coraz częściej wybieranym przez państwa Młodych jest CARD BOX, pudło na koperty. Najbardziej ułatwia to rolę świadka przy odbieraniu kopert, nie musi już upychac kopert po kieszeniach , każdą wrzuca do pudla albo goście wrzucają osobiście.


 Takie pudło może nam podczas wesela posłużyć do zbierania życzeń od gości, zamiast tradycyjnej Księgi Gości , można przygotować zestaw kart , odpowiedni opis, wyodrębnione miejsce, długopis ......
Wyobraźnia Goście podczas wesela nie zna granic ......... Mogą nam pozostawić całkiem niezapomniane życzenia, spontaniczne i od serca...........całkiem inne niż te wyreżyserowane czy ściągnięte z internetu  przed weselem.