Specjalizujemy się w dekoracjach weselnych i ślubnych.

Każdy projekt to dla nas wyzwanie do którego podchodzimy indywidualnie, zależnie od wymagań i okoliczności.
Doradzamy, wysłuchujemy oczekiwań i dopiero opracowujemy projekt bo:
" Prawdziwa sztuka to taka, która powstaje dzięki potrzebie tworzenia"

Słodki stół

Pomysł na słodki stół na weselu , tak bardzo popularny w innych krajach dotarł także do nas. Dziś żadnego z Gości  nie dziwi taki widok. Słodki bufet , oprócz tego że wygląda i smakuje cudownie będzie niewątpliwie atrakcją wesela, i choć nie zastąpi tortu - choć może - swym urokiem zachęci gości do wstania od stołów i porozmawiania z innymi .
Słodki kacik występować może jako odrębny dodatek wesela ( lub innego przyjęcia ) jednak powoli zastępują one typowe patery  z ciastem , prezentując szeroką gamę słodkich przekąsek w postaci ciastek, ciasteczek, pralinek, czekoladek, babeczek, muffinek itp. Obok może pojawić się też  czekoladowa fontanna  która już dawno zagościła na Polskich weselach.

W organizacji słodkiego bufetu najważniejsze są  słodkości, ale by osiągnąć zamierzony efekt niezbędne okazują  się  naczynia do ekspozycji  oraz etykiety i dodatki.
Tym właśnie  zajmie się nasza firma. Dysponujemy szklanymi bombonierami, paterami, tacami, podestami itp. Zorganizujemy też tło do kącika oraz przygotujemy etykiety i opisy.GALERIA słodkiego stołu B&W