Specjalizujemy się w dekoracjach weselnych i ślubnych.

Każdy projekt to dla nas wyzwanie do którego podchodzimy indywidualnie, zależnie od wymagań i okoliczności.
Doradzamy, wysłuchujemy oczekiwań i dopiero opracowujemy projekt bo:
" Prawdziwa sztuka to taka, która powstaje dzięki potrzebie tworzenia"

19 maj 2013

Dekoracja w pudrowych różach ......

Pudrowy róż 
sala " Dworek Leśny " Osiek Wielki

 Jednym z wielu ciekawych rozwiązań jest zestawienie intensywnych barw dekoracji tkaniną z beżami i złotem sali weselnej. Kolor złoty: wytworny i elegancki stanowi dominantę w naszej sali weselnej. Doskonałym uzupełnieniem i „ociepleniem” wnętrza będą dekoracje w intensywnych kolorach – odcieniach różu – symbolu młodości, wdzięku, pogodnego nastroju oraz miłości.


 Niewątpliwym hitem w tej aranżacji  jest skirting, który został uszyty wg mojego pomysłu nawiązujący dołem do sukni  ślubnych, wiele warstw tiulu  nadało lekkości i ekskluzywności  dla stołu młodej pary.


 Oryginalnym elementem dekoratorskim w tej aranżacji jest też niewątpliwie serce z pereł , a jego kontynuacją perłowe girlandy na świecznikach.


 Do eksponowania świetlnych dekoracji ślubnych, w zależności od tego jaki końcowy efekt chcemy osiągnąć , używamy: naczyń szklanych, stelaży,świeczników i przeróżnych podstaw ale największe wrażenie na naszych  klientach i ich gościach zazwyczaj  wywołują jednak kandelabry.


Jest to jeden z nielicznych produktów, który sam w sobie może stanowić piękną dekorację ślubną, przyozdabiającą stoły weselne, bądź inne wyeksponowane miejsca sali weselnej.  Jest on na tyle  dekoracyjny i klasyczny, że często jedynie dodatek świec pozwala osiągnąć zamierzony efekt. 

 Kandelabry pasują  zarówno do miejsc klasycznych jak i nowoczesnych, bardziej surowych. Niezależnie od charakteru miejsca wesela kandelabry  grają główną rolę dekoracyjną. Często dzięki tego rodzaju dekoracjom ślubnym możemy uczynić ze zwykłej  sali weselnej miejsce uroczyste, bardziej dostojne.